Guide & Tipsio GamesMooMoo.io

Half-Life 1 – Santos Public Hack 1.0 [C++]


Merhabalar, basit ve kısa bir half life hilesi #hile,#halflifehile,#halflife.

source


Tags

Related Articles

13 thoughts on “Half-Life 1 – Santos Public Hack 1.0 [C++]”

  1. Tekrardan merhabalar yeni kodladığım public hackle karşınızdayım.

    Ücretsiz Hile Hizmetimizdeki hilelere public adını ücretli(sürekli güncellenen hilelerime ise) premium diyorum bu hileye public hack koymanın ilk sebebi bu.

    Ayrıca Hile linki paylaşmamanın sebebi hazır half lifeda neredeyse çalışan hile yokken hile katmak istemiyorum hala oyunu seven kalıp kitle oyunu oynayabilsin.

    Şimdi gelelim asıl konumuza video tutarsa "Bu ssw hackın aynısı aq" gibi mal mal yorum yapanlar gelecektir öncelikle. SSW Hack muhammad tarafından yazılan bir programdır altını çiziyorum program olarka inject ediyorsunuz benim programım ise cfg yi açtınızda inject oluyor dll ye bağlı olarak. Ayrıca ssw hackin crosshair gösterici rengi farklı ve crosshair ortada değilir ve merminin nrecoil yani sekmeme özelliği eklenmemiştir ssw 1.0da nosky ve no lambert de bulunmuyor ki ssw 1.1 da bulunan 2 özellikse half life open gl de çalışmıyor oyunum ise opengl videodada wallhackden gördüğünüz gibi ee diceksiniz wallhack ssw le aynı evet wallhackin değiştirmeli sc sinde sswden yardım aldım fakat bu hile tamamen ssw değildir ayrıca sswle kapışabiliriz bakalım ssw 1.0 wallhacki hlguardi ve ya vacı geçiyor mu. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker